logowanie

XxY

rodzicuonet

40 Ogólnopolski Bieg Powsinogi z udziałem naszych uczniów

1W niedziele 15 września na stadionie MKS SKAWA w Wadowicach ośmiu uczniów naszej Szkoły zmagało się na pięciokilometrowej trasie 40 Ogólnopolskiego Biegu Powsinogi.
Byli to: Karolina Banaś z kl. 3A, Daniel Prus z kl. 3C, Jakub Woś z kl. 2A, Kamil Jamróz z kl. 2D, Monika Miarka z kl. 1AG, Natalia Koper z kl. 1CG, Julia Starowicz z kl. 1EG oraz Jakub Skowronek z kl. 1DSP.
Wszyscy oni uzyskali fantastyczne czasy w swoich kategoriach wiekowych, a trójka z nich stanęła na podium: Jakub Woś oraz Jakub Skowronek dystans 5 km pokonali uzyskując najlepsze czasy w swoich kategoriach wiekowych (I miejsce), natomiast Julia Starowicz stanęła na III miejscu tegoż podium. Ponadto znakomity czas uzyskany przez Kubę Wosia, 18:40,20 pozwolił mu zająć II miejsce wśród wszystkich uczestników biegu (kategoria Open). Pozostali z naszych biegaczy również uplasowali się w ścisłej czołówce Biegu, zajmując wysokie miejsca.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.