Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

plan

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

cke

pobrane

1632216501

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 esa_ose.jpg

 

XxY

 

rodzicuonet

SHAMROCK & ROSES przynoszą szczęście :)

12a6 marca 2023 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie odbył się finał XX edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego SHAMROCK. Uczestnicy po przejściu przez eliminacje szkolne, które stanowił test z gramatyki oraz wiedzy ogólnej o krajach anglojęzycznych, zostali poproszeni o przygotowanie prezentacji na wybrany temat związany z krajami anglojęzycznymi.

W dniu konkursu każdy uczestnik wygłaszał prezentację, a następnie odpowiadał na pytania jury. W tym roku dominował temat wojen, ale nie zabrakło największych zagadek kryminalnych, mrocznych legend jak i niezwykłych ciekawostek o Szkocji i Nowej Zelandii.

 

Z ogromną przyjemnością pragnę poinformować, że uczennica naszej szkoły Milena Krętosz z klasy 4a zajęła zaszczytne II miejsce swoją żywiołową prezentacją The War of Two Roses.

11

Serdecznie gratuluję sukcesu naszej utalentowanej finalistce, a wszystkich naszych uczniów zachęcam do udziału w tego typu konkursach, gdyż są one wspaniałym sposobem na doskonalenie nie tylko znajomości języka angielskiego, ale również umiejętności ciekawego prezentowania swoich zainteresowań.

Szkolny Opiekun Konkursu
mgr Barbara Hydzik