Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

plan

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

cke

pobrane

1632216501

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 esa_ose.jpg

 

XxY

 

rodzicuonet

7. miejsce w Małopolskiej Licaliadzie - historyczny sukces sportowców naszego „ Gimpla”

IMG-20231030-WA0012Od kilku już lat nie mamy sobie równych w rywalizacji sportowej szkół powiatu wadowickiego, jednak pierwszy raz udało nam się osiągnąć tak wysoką pozycję w klasyfikacji wojewódzkiej. 27 października w Wieliczce zorganizowano uroczyste podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2022/2023, na które zostali zaproszeni reprezentanci naszej szkoły. Mamy powód do dumy, gdyż osiągnięte przez naszych uczniów w ubiegłym roku szkolnym sukcesy sportowe pozwoliły uplasować się naszej szkole na wysokim siódmym miejscu wśród 114 małopolskich szkół. W imieniu wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły wyróżnienie odebrał Marcin Bieniek (3c) oraz Antonina Koim (3c) wraz z panem Andrzejem Jędrzejowskim. Wszystkim sportowcom Gimpla gratulujemy sukcesów i liczymy na jeszcze lepsze wyniki w nowym roku szkolnym.

 

LICEALIADA - SUKCESY SPORTOWE rok szkolny 2022 / 2023

 

Biegi Przełajowe

ü  II miejsce w Finale Powiatowym Biegów Sztafetowych Dziewcząt ( Zuzanna Fiałek 2b, Anna Talaga 3c, Zofia Zajda 2c, Dominika Głąb 3d, Natalia Kruliczak 3e, Maja Woźnicka 1c ).

ü  V miejsce w Finale Powiatowym Biegów Sztafetowych Chłopców ( Artur Górski 1a, Jakub Kutkiewicz 1a, Maciej Kutkiewicz 1a, Julian Rauch 1b, Wojciech Kowalski 1c, Dominik Baklarz 3a,).

ü  II miejsce w Finale Powiatowym Drużynowych Biegów Przełajowych Dziewcząt ( Zuzanna Fiałek 2b, Anna Talaga 3c, Zofia Zajda 2c, Dominika Głąb 3d, Natalia Kruliczak 3e, Julia Wciślak 4c ).

ü  IV miejsce w Finale Powiatowym Drużynowych Biegów Przełajowych Chłopców ( Artur Górski 1a, Oliwier Chylewski kl.3b, Igor Mosór 1,Julian Rauch 1b, Wojciech Kowalski, Rafał Pytel 3b).

Koszykówka 3x3

ü  II miejsce w Finale Powiatowym w Koszykówce 3x3 Dziewcząt ( Antonina Koim 2c, Justyna Kubata 2b, Zuzanna Fiałek 2b, Oliwia Ramza 3e, Wiktoria Stanek 1d, Maria Studnicka 1e ).

ü  III miejsce w Finale Wojewódzkim w Koszykówce 3x3 Chłopców, I miejsce w Finale Rejonowym, I miejsce w Finale Powiatowym( Marcin Bieniek 2c, Emil Jabłoński 2b, Szymon Kuzia 2b, Oliwier Świątek 2c, Antoni Kowalski 2a ).

Koszykówka

ü  II miejsce w Finale Powiatowym w Koszykówce Dziewcząt ( Maria Studnicka kl. 1e, Justyna Kubata kl. 2b, Zuzanna Fiałek kl. 2b, Antonina Koim kl. 2c, Anna Talaga kl. 3c, Zuzanna Cichoń kl. 3d, Maria Grygiel kl. 3e, Oliwia Ramza kl. 3e, Julia Jagosz kl. 4e ).

ü  VI miejsce w Finale Wojewódzkim w Koszykówce Chłopców; I miejsce w Finale Rejonowym; I Miejsce w Finale Powiatowym( Jakub Kutkiewicz 1a, Maciej Kutkiewicz 1a, Wojciech Kowalski 1c, Antoni Kowalski 2a, Emil Jabłoński 2b, Wiktor Pieczara 2b, Szymon Kuzia 2b, Łukasz Diprose 2b, Igor Starowicz 2b, Dominik Rozum 2b, Marcin Bieniek 2c, Oliwier Świątek 2c, Oliwier Stawowy 4d ).

Piłka Siatkowa

ü  VI miejsce w Finale Powiatowym w Piłce Siatkowej Chłopców (Bartosz Wata 4b, KacpeGałuszka 4d, Maksymilian Zborowski 4a, Norbert Handzlik 4a, Oliwier Martyniak 2a, Piotr Grzybczyk 4e, Piotr Latocha 2a, Wojtek Para 3b, Maciej Kubasiak 4b, Mateusz Kowalczyk 3c ).

ü  III miejsce w Finale Powiatowym w Piłce Siatkowej Dziewcząt ( Antonina Stradomska 1c , Paulina Zielińska 1c, Natalia Dyduch 2c, Malwina Gacur 2d, Zuzanna Sukiennik 2d, Martyna Zemła 3b, Oliwia Wcisło 3c Weronika Filek 3d, Maria Grygiel 3e, Oliwia Ramza 3e ,Joanna Ślusarczyk 4a, Patrycja Bałys 4b, Emilia Cholewa 4b, Julia Brańka 4c ).

Piłka Ręczna

ü  V miejsce w Finale Powiatowym w Piłce Ręcznej Chłopców (Norbert Handzlik 4a, Wiktor Karcz 4a, Maksymilian Zborowski 4a, Kacper Gałuszka 4d, Piotr Grzybczyk 4e, Krystian Kuzianik 3a, Bartłomiej Zajda 3a, Wojciech Para 3b, Konrad Bednarek 3, Oliwier Martynika 2a, Wojciech Kowalski 1c, Antoni Bonda 1f, Marcin Orędarz 1c).

ü  II miejsce w Finale Powiatowym w Piłce Ręcznej Dziewcząt ( Weronika Talaga 2c, Martyna Nowak 3c, Martyna Zając 2d, Zuzanna Fiałek 2c, Antonina Koim 2c,Weronika Filek 3d, Zuzanna Cichoń 3d, Aleksandra Augustyniak 3b, Karolina Putek 3b, Natalia Drabczyk 3d, Antonia Stradomska 1c, Oliwia Ramza 3c, Zuzanna Gibas 2c

Szachy

ü  II miejsce w Finale Powiatowym w Szachach Drużynowych ( Jakub Karpiński 1b, Bartłomiej Wróbel 2c, Kacper Łyczak 3a, Julia Wciślak 4c ).

Pływanie

ü  I miejsce w Finale Powiatowym w Pływaniu – Sztafeta Dziewcząt ( Maja Kowalska 4a, Aleksandra Stanek 3e, Weronika Talaga 2c, Paulina Matulak 1c, Natalia Dyduch 2c, Justyna Kubaty 2b). Indywidualnie: 1m. s. klasyczny Justyna Kubaty 2b; 1m. s. klasyczny Maja Kowalska 4a; 3m. s. motylkowy Aleksandra Stanek ; 3. s. dowolny Natalia Dyduch 2c; 1m. s. dowolny Jakub Skowronek 4d ).

ü  V miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu – Sztafeta Dziewcząt (Maja Kowalska 4a, Aleksandra Stanek 3e, Natalia Stybak 4d, Paulina Matulak 1c, Natalia Dyduch 2c, Justyna Kubaty 2b).

Badminton

ü  I miejsce W Finale Wojewódzkim w Badmintonie Drużynowym Chłopców; I miejsce w Finale Powiatowym ( Bartosz Wata 4b, Bartłomiej Wójtowicz 4a, Maksymilian Zborowski 4a ).

ü  V miejsce W Finale Wojewódzkim w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt; I miejsce w Finale Powiatowym ( Martyna Drabczyk 3e, Zuzanna Gibas 2c, Oliwia Wcisło 3c ).

Tenis stołowy

ü  V miejsce w Finale Rejonowym w Tenisie Stołowym Chłopców; I miejsce w Finale Powiatowym ( Michał Piekarczyk 4a, Bartłomiej Zajda 3a, Seweryn Lizak 4b ).

ü  III miejsce w Finale Powiatowym w Tenisie Stołowym Dziewcząt ( Marta Banaś 2b, Anita Morek 3b, Julia Medoń 3e ).

Narciarstwo

ü  Finał Powiatowy w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie: (I m. Maciej Kubasiak 4b, I m. Tola Janik 4c, II m. Anna Talaga 3c, V m. Katarzyna Klimczyńska 3b, VI m. Nadia Kwartnik 1b, 6m. Julian Rauch 1b, II m. Dominik Rauch 1a – snowboard.

       Finał Wojewódzki: 6m. Maciej Kubasiak 4b

                                                                                                                                     mgr Sylwia Jędrzejowska