Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

plan

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

cke

pobrane

1632216501

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 esa_ose.jpg

 

XxY

 

rodzicuonet

Transplantacja - wiedza w pigułce

II etap I edycji ponadregionalnego konkursu  ”Transplantacja -Wiedza w Pigułce” już za nami. Do konkursu zgłosiło się łącznie 110 uczestników z 58 szkół (58 gimnazjalistów i 52 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych) województwa małopolskiego, którzy w I etapie złożyli opracowane przez siebie prezentacje multimedialne. 4 grudnia 2013 r. uczestnicy, po zarejestrowaniu się, a potem zakodowaniu arkuszy testowych (różnych dla gimnazjów i dla szkół ponadgimnazjalnych) napisali sprawdzian wiedzy na temat transplantologii.

Konkurs miał  charakter indywidualny, a uzyskane w I i II etapie punkty sumują się. Ogłoszenie wyników konkursów i wręczenie nagród odbędzie się podczas spotkania finałowego zaplanowanego na 22 stycznia 2014r.  Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Skrzyszowie. Naszą szkołę reprezentowali Bartosz Boguń (IIE) i Adrian Korzeniowski ( II A). Opiekunem uczniów była mgr Barbara Boguń.

mgr Barbara Boguń - opiekun wolontariatu