Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

plan

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

cke

pobrane

1632216501

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 esa_ose.jpg

 

XxY

 

rodzicuonet

Pamiętamy

image1Dnia 17 października 2023 roku duża grupa wolontariuszy pod opieką dr Agnieszki Graboń, mgr Mateusza Niedziółki i mgr Barbary Boguń udała się na cmentarz parafialny w Wadowicach, aby uporządkować groby byłych profesorów naszej szkoły.

Tradycyjnie odwiedziliśmy groby: Marii i Zbigniewa Putyrów, prof.Heriadina, prof. Dziamy, prof. Lizaka i jego córki Anny, prof. Gąsiorowskiego, prof.ks Wojnarowskiego, prof. Jacha, prof. Tytusa Zegadłowicza, dyrektora Artza, dyrektora Tadeusza Janika i jego małżonki Zofii, dyrektora Forysia i jego żony, prof.Modyczki, prof.Panczakiewicza, prof. Kawalera, prof. Rynflejszt, prof. Gebhardta i jego żony, prof. Czaderskiego, prof.Gawora i państwa Maczugów ( rodziców fundatorów stypendium dla naszej młodzieży).

Udział w akcji wzięli:

1.Talaga Weronika   III C
2. Koper Kacper   III C
3.
Nowak Martyna   III C
4.Bieniek Marcin   III C
5. Wądolny Kacper   II D
6. Kwarciak Aleksandra   III A
7. Bednarz Jakub   III A
8. Sikora Alicja   III C
9. Bąk Weronika   I C
10. Zielińska Paulina   II C
11. Kapała Zuzanna   II C
12. Bargieł Kordian   I D
13. Budak Julia   II D
14. Trafiał Anna   II C
15  Zajda Katarzyna   IV D
16. Śliwa Barbara   IV B

Natomiast 31 października przedstawiciele Wolontariatu (M. Bieniek, W. Talaga , K. Koper i M. Nowak) oraz opiekun- Barbara Boguń odwiedzili wszystkie groby i zapalili na nich znicze, przyniesione przez uczniów naszego liceum (Akcja ,, Znicz” trwająca od 10-27 X 2023).

 

Opiekun Szkolnego Wolontariatu - mgr Barbara Boguń